Please wait...
УВАЖАЕМЫЕ КЛИЕНТЫ, ТЕПЕРЬ ВЫ МОЖЕТЕ ОПЛАЧИВАТЬ ВИЗИТКИ ПРЯМО НА САЙТЕ КАРТОЧКАМИ VISA И MASTERCARD ВЫПУЩЕННЫМИ В РОССИИ И УКРАИНЕ

 

FAQ по друку візиток

1. Чим відрізняється офсетний друк від цифрового?

2. Чому у вас такі дешеві візитки?

3. Я хочу замовити нестандартную візитку. Це можливо?

4. У мене змінився номер телефону. Можу я змінити його в макеті?

5. Ваш шаблон візитки мені дуже подобається. Можу я змінити розташування тексту на ньому?

6. Ви приймаєте замовлення лише на ті види продукції, які у вас на головній сторіночці або до вас можна звернутися з приводу іншої роботи?

7. Я вже видалив в архів свій макет. Як мені його відновити?

8. Я живу не в Україні. Чи можу я замовити у вас візитки?

9. Я не знайшов в цьому переліку питань свій впрос. Куди мені звернутися?

1. Чим відрізняється офсетний друк від цифрового?

Є декілька відзнак. Цифровий друк використовує тонер - тобто порошок з воском, який при нагріванні розплавляється і накочується до паперу. Саме тому в грамоти, віддруковані цим способом, неможливо вдруковувати інформацію лазерними принтерами, і саме тому такі відтиснення мають "жирний" блиск на буквах. Офсетний друк використовує фарби. Але найголовніша відзнака - це те, що малі наклади (від 1 до 300) вигідно друкувати на цифрі. Великі наклади (від 500 до 20 000) вигідніше на офсетній машині. Так само цифровий друк незамінний при друці змінних даних, таких як нумерація або персоналізація.

Крім того, зображення і в цифровому, і в офсетному друці формується з обмеженої кількості кольорів (у офсеті синій, червоний, чорний і жовтий). Так ось, цифра і офсет використовують різні способи розкладання (растріровання) зображення ці кольори. Офсетний спосіб в цьому відношенні більш просунутий.

2. Чому у вас такі дешеві візитки?

По-перше, офсетний друк при великих накладах, вигідніший, ніж цифровий. Тому ми друкуємо відразу тисячний наклад - 30 візиток, розташованих на одному аркуші.

По-друге, ми виключаємо з ланцюжка клієнт-посередник-дизайнер-друкарня посередника,з його робочим часом і транспортними витратами.

По-третє, ми виключаємо з ланцюжка клієнт-посередник-дизайнер-друкарня дизайнера, з його робочим часом і витратами на оренду і комп'ютер.

По-четверте, ееее..... а більше немає кого виключати. Залишилися лише ми з Вами :-)

3. Я хочу замовити нестандартну за розміром візитку. Це можливо?

Так, це можливо. Якщо у Вас є свій, готовий дизайн. Ви можете скористатися опцією "завантажити макет" з Вашої персональної сторінки. Переконливе прохання перед цим ознайомиться з "вимоги до завантажуваних макетів" на головній сторінці. Вартість в даному випадку буде полічена індивідуально. Для цього Вам необхідно буде зв'язатися з бухгалтером

4. У мене змінився номер телефону. Можу я використовувати свою стару візитку?

Так, звичайно. Ви можете зі своєї сторінки кликнути на трикутничок зліва від піктограми старої візитки і вибрати опцію "нову візитку з цієї". І змінюйте.

5. Ваш шаблон візитки мені дуже подобається. Можу я змінити розташування тексту на ньому?

У Вас є дві можливості це зробити. Перша - це при відправці візитки на друк звернутися до дизайнера, щоб він розташував текст за Вашим бажанням. Можете також само написати йому, щоб він не друкував візитку, поки Ви її не затвердите. Тоді Ви отримаєте на свою електронну адресу прев’ю або навіть декілька варіантів.
 Інший варіант - це скористатися "інтерактивним редактором візиток" .У ньому є можливість розташувати та змінити текст довільно. І навіть його перегорнути.

6. Ви приймаєте замовлення лише на ті види продукції, які у вас на головній сторінці або до вас можна звернутися з приводу інших робіт?

У нас друкарня спеціалізується на рекламній продукції. Легко сказати чого ми не робимо. Ми не друкуємо книги, коштовні папери, продукцію, яка більше В3 формату. Зате ми друкуємо (і досить успішно) по пластику.

7. Я вже видалив в архів свій макет. Як мені його відновити?

на стадії розробки...

8. Я живу не в Україні. Чи можу я замовити у вас візитки?

На жаль, поки що, ні. Ви можете замовити свій макет, сплатити його і отримати на свою електронну адресу. Потім розмістити замовлення на друк у своєму місті.

9. Я не знайшов в цьому переліку питань своє. Куди мені звернутися?

Найлипше це зробити після реєстрації. Тоді у Вас з'явиться можливість написати листа окремо бухгалтерові, дизайнерові, менеджерові або директорові. Якщо Ви з тих або інших причин не хочете реєструватися, то можете залишити своё повідомлення на головній сторіночці в полі "Яких тематик або фонів на Ваш погляд не вистачає?". 

Спеціальні пропозиції

Доставка візиток по
всій Україні

Експедиторами автолюкс,
євроекспрес, САТ, нічний експрес,
можлива відправка Укрпоштою

Доставка макетів по
всьому світу!

120 безкоштовних
візиток - лише для Вас

Дозволите нам розмістити на зворотньому
боці Ваших візиток нашу
рекламу - отримаєте їх безкоштовно!

Відгуки
“СПАСИБО! ОЧЕНЬ ПРИЯТНЫЙ УДОБНЫЙ В РАБОТЕ САЙТ!”
Ольга Н.